Judo

Judo on kasvatusliku iseloomuga huvitav kahevõit­lusala, millel on kolm peamist eesmärki: arendada sportlase kehalisi võimeid, treenida tema mõtlemis­võimet ja arendada reageerimiskiirust. Judos on oluline kiirus, osavus, dünaamiline reageerimine vastase liikumisele ning vastastikune austus. Tunnis saadakse teada judo ajaloost, termi­noloogiast ja reeglitest. NB! Tehakse põnevaid soojendusharjutusi ja õpitakse kasulikke enesekait­sevõtteid. Tunnis vajalik pikk sportlik riietus, tatarnii ollakse paljajalu.

Treeningutele ootame nii poisse kui tüdrukuid, algajaid kui edasijõudnuid alates 5-ndast eluaastast. Treeningud toimuvad Mustamäe ja Kopli piirkonnas 2 kuni 3 korda nädalas ning vastavalt kohast ja grupist on kuutasu 25 kuni 40€.

Treeningute puhul ei maksa karta, et kohe alustatakse tõsiste treeningutega ning tegeletakse ainult judoga – pigem pööratakse algusaastatel rohkem tähelepanu mängulisusele ning laste koordinatsiooni arendamisele. Lisaks on plaanis läbi viia ka ÜKE (üldkehalise ettevalmistuse) treeninguid, mis aitavad veelgi rohkem kaasa lapse paremaks üldkehaliseks arenguks.

1 2
page 1 of 2
1 week ago

Popspordis saavad uisud alla nii mehed, naised kui lapsed!
SK Nord soodustusega -18% soodsamalt.⛸️👏

LIKE
LOVE
HAHA
WOW
SAD
ANGRY
« 1 of 15 »