Korvpall

Olümpiavõitja Tiit Soku poolt loodud ja nüüdseks Spordiklubi Nord korvpallivaldkonna eesmärgiks on kasvatada terved ning sporti ja tervislikke eluviise väärtustavad noored.

Vähem tähtis pole ka korvpall tippspordina. 

Alates 2019 aasta kevadest on Spordiklubi Nord ametlik BC Kalev Cramo noortesüsteemi arendaja ning eesmärgiks on BC Kalev Cramo ridadesse järelkasvu leidmine. Samuti ka rahvuskoondise ridade täiendamine.

Peame oluliseks pakkuda võimalust noortel tegeleda nii harrastus- kui ka tippspordiga.

Treeningutele ootame nii poisse kui tüdrukuid, algajaid kui edasijõudnuid alates 1. klassist. Trennid toimuvad Nord Cramo Spordihoones, Nõmme, Pelgulinna ja Mustamäe koolides ning spordisaalides 2 kuni 6 päeva nädalas ning vastavalt kohast ja grupist on kuutasu 25 kuni 70€.

Treeningute puhul ei maksa karta, et kohe alustatakse tõsiste treeningutega ning mängitakse ainult korvpalli – pigem pööratakse algusaastatel rohkem tähelepanu mängulisusele ning laste koordinatsiooni arendamisele.

Lisaks viiakse läbi ka ÜKE (üldkehalise ettevalmistuse) treeninguid, mis aitavad veelgi rohkem kaasa lapse paremaks üldkehaliseks arenguks.

Korvpallivarustust saab tellida meie e-poest SIIN.

Esimesed kaks proovitrenni on Spordiklubis Nord TASUTA.
Registreeri ennast proovitrennidesse SIIN.

0
Kui Sul tekkis küsimus?
×
Kui Sul tekkis küsimus?
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.
X