Korvpall

Olümpiavõitja Tiit Soku poolt loodud ja nüüdseks Spordiklubi Nord ridades tegutseva Tiit Soku Korvpallikooli eesmärgiks on kasvatada terved ning sporti ja tervislikke eluviise väärtustavad noored.

Vähem tähtis pole ka korvpall tippspordina ning rahvuskoondise ridadesse järelkasvu leidmine. Peame oluliseks pakkuda võimalust noortel tegeleda nii harrastus- kui ka tippspordiga.

Treeningutele ootame nii poisse kui tüdrukuid, algajaid kui edasijõudnuid alates 1. klassist. Trennid toimuvad Tiit Soku Korvpallikoolis,  Nõmme, Pelgulinna ja Mustamäe koolides 3 kuni 6 korda nädalas ning vastavalt kohast ja grupist on kuutasu 48 kuni 70€.

Treeningute puhul ei maksa karta, et kohe alustatakse tõsiste treeningutega ning mängitakse ainult korvpalli – pigem pööratakse algusaastatel rohkem tähelepanu mängulisusele ning laste koordinatsiooni arendamisele.

Lisaks viiakse läbi ka ÜKE (üldkehalise ettevalmistuse) treeninguid, mis aitavad veelgi rohkem kaasa lapse paremaks üldkehaliseks arenguks.

Korvpallivarustust saab tellida meie e-poest SIIN.

Registreeri TASUTA proovitundi SIIN.

Koostööleping Kalev Cramoga

BC Kalev/Cramo ja Spordiklubi Nord allkirjastasid koostöölepingu, eesmärgiks kõrgetasemeline püramiid BC Kalev/Cramo korvpallimeeskond ja MTÜ Spordiklubi Nord alustavad koostööd, et anda üheskoos [...]

0
X