Lasteaed

Lasteaia treeningud

Pakume lasteaia treeninguid lastele üle Tallinna.

Lasteaed on koht, kus laps astub oma esimesed sammud iseseisvaks eluks väljaspool kodu. Selleks, et see samm oleks efektiivne, pakume treeninguid lasteaedades alates 4. eluaastast. Selle jaoks on SK Nord koostöös Tartu- ja Tallinna Ülikooliga loonud programmi nimega Mänguline liikumine, kus kehaline liikumine on põimitud mänguliste elementidega. Selle jaoks on koostöös ülikoolidega loodud metoodika, mille eesmärk on arendada laste füüsilist tugevust, vastupidavust ja suutlikust.
Mänguline liikumise kaudu lapsed õpivad palli viskamist ja jalaga palli löömist, lisaks on toodud juurde treeningud, mille eesmärk on õpetada õigesti jooksma, kõndima, kuidas kukkuda ja hüpata. Lapsed saavad liigutada oma keha läbi erinevate mängude ja tegevuste, kus ülesehitusel on lähtutud sellest, mis oleks lastele huvitav ja rõõmu toov.
Trennid on suunatud vanusele 4-7.a ja need toimuvad peamiselt lasteaia õuealal.

Lisaks Mängulisele liikumisele pakume võistlustantsu treeninguid Taime, Ojake ja Ümera lasteaedades alates 3. eluaastast. Alustame lihtsate tantsusammudega, rütmilise lastemuusika saatel, lisaks on treeningul kavas harjutused klassikalisest balletist ja loomulikult liikumismängud, et treening oleks rõõmus ja meeldejääv. Lapsed õpivad ju eelkõige läbi mänguliste elementide. Meie treeningud annavad kindla põhja ning lapsel on peale lasteaeda võimalus jätkata võistlustantsuga juba järgmisel tasemel – kas siis hobina või juba professionaalsel tasemel.

Meie treenerid valdavad nii eesti kui vene keelt.

Kuutasud nii Mängulise liikumise kui ka Võistlustantsu puhul on 30€. Tasuda on võimalus ka poolaasta ja aasta kaupa korraga. Mida pikema perioodi eest korraga tasuda, seda enam säästate!

Esimesed kaks proovitrenni on Spordiklubis Nord TASUTA.
Registreeri laps proovitrennidesse SIIN.

Lisainfo: tel. 5886 6621 , e-post: lasteaed@sknord.ee

0
Kui Sul tekkis küsimus?
×
Kui Sul tekkis küsimus?
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.
X