Spordiklubi Nord palkas klubi korvpallivaldkonda juhtima Kalev/Cramo ekstreeneri Alar Varraku. Tartu Ülikooli endise peatreeneri Indrek Visnapuuga tehakse koostööd klubi ühtse strateegia ja metoodika valmimises ning rakendamises.

Sellise kaliibriga meeste noorteklubi juurde toomise peaarhitekt on SK Nord juhataja Tarmo Oras. Ta sõnas: “Kuna klubil on ambitsioon saada parimaks ja mitmekülgseimat sporditeenust pakkuvaks spordiklubiks Eestis, lõime käed spordiklubi Nord strateegilisi eesmärke ja erinevate spordialade ühtset vereringet looma Tartu Ülikooli lõpetanud, erinevatel spordialastel tööpostidel töötanud ning nii mängija kui treenerina Eesti korvpallimeistriks kroonitud Indrek Visnapuu.”

SK Nordi eelmisel aastal sõlmitud koostööleping BC Kalev/Cramoga on klubi jaoks nii tunnustus kui ka väljakutse. Nordil on võimalus teha otsest ja sisulist koostööd Eesti esindusklubiga, samas ootab Kalev/Cramo kvaliteetse noortetöö tulemusena oma esindusvõistkonnale järelkasvu.

Korvpallivaldkonna senine juht Mart Uuehendrik, kes jätkab SK Nord juhatuse liikmena ning Nord Cramo Spordihoone juhatajana, sõnas: “Alar Varrak asub juhtima Nordi suurima harrastajate arvuga korvpalli valkonda ja tema eesmärgiks on ühtse metoodika juurutamine, treeningkvaliteedi tagamine ning eduka koostöö loomine Kalev/Cramo tiimiga.“

Alar Varrak on olnud Kalev/Cramo peatreener ning mitmekordne Eesti meister. Ta asus tööle veebruarist ja on uuest väljakutsest põnevil. “Mul on hea stardipositsioon. Nord on klubina jõudsalt kasvanud ja värskelt sai maitsta esimesi tulemusi, U-14 ja U-16 poisid tulid Eesti karikavõitjateks ning miks mitte ei võiks mõni neist paari aasta pärast Kalev/Cramo huviorbiidis olla,” sõnas Varrak.

Recent Posts
0
Kui Sul tekkis küsimus?
×
Kui Sul tekkis küsimus?
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.
X