TULE VABATAHTLIKUKS SUURELE SPORDIPEOLE!

NORDCUP vabatahtlikudTegemist on neljandat korda korraldatava rahvusvahelise noorte korvpalliturniiriga, mis on suurim Baltimaades. Turniir toimub 11-13.05.2018 TALLINNAS. Tänaseks hetkeks on juba registreerunud 180 võistkonda nii Eestist, Lätist, Soomest, Venemaalt, Valgevenest, Rumeeniast, Rootsist – kokku ligikaudu 2300 osavõtjaga. Täpsem info on leitav www.tallinnnordcup.eu  lehelt. Turniir toimub 6 erinevas asukohas Tallinnas (Õismäe spordihall, TTÜ spordihall, Sõle Spordihoone, Audentese spordihoone, Siili spordisaal, Forelli spordihoone) 

Väikest meenutust eelnevast on võimalik näha siin:

Selleks, et saaksime ka käesoleval aastal turniiri korraldamisega kenasti hakkama, oleme laiendanud oma projektimeeskonda, kuid ilma vabatahtlike abita sellise mastaabiga üritust läbi viia kahjuks ei õnnestu. Seetõttu pöördume Teie poole abipalvega leida omapoolne võimalus panustada turniiri korraldamisse.

Oleme püüdnud kokku panna loetelu rollidest ja ülesannetest, et saaksite parema ülevaate, milles vajaksime abi /panust. Samuti võib pakkuda abi muudes asjades, mis võiksid vajalikud olla turniiri korraldamise juures. Kuna mängupaikasid on meil kokku 6, siis on vaja moodustada 6 meeskonda erinevates asukohtades vajalike rollide täitmiseks. 

Kaasalöömiseks piisab sellest, kui registreerite  SIIN

Ei ole ilmtingimata oluline, et peaksite osalema turniiril kõik kolm päeva – võib 2, 1 või kasvõi poole päeva kaupa. Samuti ei pea muretsema oskuste pärast – teeme kohapeal kiire koolituse :). Möödunud turniiridel on osalenud mitmeid vanavanemaid ning ka neile oleme kenasti rakenduse leidnud – nii et olete kõik oodatud.

Omalt poolt pakume Teile toitlustust, turniiri särki ning pidulikku tänubanketti.

Kui soovite ürituse kohta täpsemat teavet, siis lisaks mulle igal ajal helistamise või kirja saatmisele oleme heameelega valmis ka Teiega kohtuma, et arutada võimalikku Teiepoolset panust, abi ning osalust turniiri korraldamisel. 

Täiendava info saamiseks toimub kohtumine 24.04.2018 ja 03.05.2018 kell 18:00 Tere Tennisekeskuses, mis asub aadressil Sõjakooli 10.

Tänud ette
korraldusmeeskonna nimel 

henry pihl
5525123
info@tallinnnordcup.eu

Viimased uudised