On rõõm teatada, et spordiklubi toetajate ringiga on liitunud Nordauto, kelle peamine tegevusvaldkond on vähekasutatud autode müük ja tellimine Euroopast. Ettevõte on kasvanud tänaseks Eesti suurimaks kasutatud autode sisesalongiks, olles sektoris mõõdupuuks paljudele teistele sarnastele ettevõtetele. Ühtlasi on Nordauto Autode Müügi- ja Teenindusettevõtete Eesti Liidu (AMTEL) liige ning neile on väljastatud kvaliteedimärk “Tunnustatud automüüja”.

Nordauto juhatuse liikme Janek Mõigu sõnul soovib Nordauto anda oma panuse noortespordi toetamiseks, seda eriti praegusel väljakutsuval ajal: “Liitusime spordiklubi Nord toetajatega, et toetada laste ja noorte sporti. Läbi oma toetuse anname ettevõttena panuse selle nimel, et lapsed ja noored saaksid veelgi paremaid võimalusi treenimiseks nii harrastus- kui tipptasemel. Nii nagu meie peame oluliseks, et autoomanikud saaksid meie juurest kõik vajalikud teenused ühest kohast, keskendub spordiklubi Nord lastele ja noortele mitmekülgsete treeningvõimaluste loomisele, et iga huviline leiaks endale sobiva spordiala ja rõõmu liikumisest kogu eluks.”
Koostöö alustamisel soovisid teineteisele jõudu Spordiklubi Nord juhatuse esimees Tarmo Oras ja Nordauto juhatuse liige Janek Mõik.

Nordauto tutvustus:
Nordauto kasutatud autode esindus asub Tallinnas, aadressil Kadaka tee 72a. Firma peamine tegevusvaldkond on vähekasutatud autode müük ja tellimine Euroopast. Nordauto Grupp OÜ on asutatud 2010. aastal. Ettevõte on tänaseks kasvanud Eesti suurimaks kasutatud autode sisesalongiks, olles sektoris mõõdupuuks paljudele teistele sarnastele ettevõtetele. Müügisalongi pindala on 2500 m2 ja see mahutab kuni 160 sõidukit.
Lisaks mahukale müügisalongile on kohapeal ka suur teenindus, kus hooldatakse ja remonditakse kõiki marke. Olulise osana teenindusest on Kadaka tee 72.a. olemas ka korralik pesula, kus teostatakse nii tava, kuid ka keerulisemaid töid.

Recent Posts
0
Kui Sul tekkis küsimus?
×
Kui Sul tekkis küsimus?
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.
X