Tere armsad lapsevanemad!

Spordiklubi Nord ja Tallinna Spordihalli koostöös oleme saanud valmis Saatja piletid. 

Seoses uute piletitega, saadame Teile veidi infot selle toimimise kohta ja kirjutame üle ka ujula kodukorra reeglid, mida kõik klubid hoolega järgima peavad: 

 • Treeningu pileti saab kätte klubi treenerilt 10 minutit enne ujumistunni algust 2. korruse fuajees, värava eest.
 • Palun- palun ära jää hiljaks, sest grupp liigub koos eest ära ja ujula kassa ei ole kohustatud andma klubi hilinejatele pileteid. 
 • Kõik väikese basseini lapsed saavad sisse koos 1 saatjaga. 
 • Igal lapsel on oma isiklik pilet, millega saab läbi värava käia 1x sisse ja 1x välja. Igal saatjal on oma pilet, millega saab läbi värava käia 2x sisse ja 2x välja. Saab lapse treenerile üle anda ja välja tulla ning pärast järgi tulla ja välja tulla. 
 • Palume jätta suuremad lapsed ja teised pereliikmed /sõbrad fuajeesse ootama, kuniks tegelete väikelapse abistamisega riietus- ja dušširuumis. Kui Teil on kaasa päris pisike laps, siis muidugi ei ole probleemi temaga sisse minna aga alati võimalusel palun korraldada asjad selliselt, et keegi saaks jääda lapsega fuajeesse. Kuna ujula ruumid on paraku väikesed, siis püüame vältida ummistusi ja liigset rahvast ruumides, sest ka tava kliendid soovivad teenuseid kasutada. 
 • Enne ujumist palume käia lapsega ära WC-s, et seda probleemi ujumistunni arvelt vältida. Treeneril ei ole võimalik käia ujumistunni ajast lastega eraldi WC-s. 
 • Alla 2-aastane laps peab ujulas kandma ujumiseks mõeldud mähet või pidavaid ujumispükse, lisainfot küsi treenerilt.
 • Enne ujumistundi minekut palume pesta laps ära PALJALT, see tähendab ilma ujumisriieteta pesu! Enne ujumistundi sobib pesta laps puhta veega üle, strateegilised kohad puhtaks. Pärast ujumistundi seebi ja svammiga kloor nahalt maha. Kui pesta ujumisriietega, jääb mustus kõik ujumisriietesse ja jõuab ikka basseini. Basseinivee kvaliteedi, Teie lapse, treenerite ja teiste inimeste huvides palume sellest olulisest reeglist kinni pidada. (Mida rohkem on vees pesemata inimesi, seda rohkem toodab basseini puhastussüsteem kloori juurde, et vesi puhtana hoida. Mida rohkem on basseinis kloori (jm keemiat), seda rohkem kuivatab see meie nahka, juukseid, küüsi, rikub silmi jm). Pealegi, kes soovib ise musta vette minna? Palume väga sellega arvestada! 
 • Palume anda laps treenerile üle dušširuumi ukse vahelt. Palume mitte tulla basseini äärde. Kui laps on treenerile üle antud, palume minna läbi riietusruumide, läbi väravate fuajeesse tundi vaatama. Riietusruumides istumine ei ole lubatud. Tegemist on ujula reegliga, millele peame tulema vastu. 
 • Kui Teil on tõesti väga kartlik ja pika kohanemisvõimega laps, siis me soovitame osta endale ujula pilet ja saate võimalusel olla lapsele basseini ääres toeks. Mõni laps vajab kõigest paari minutit, mõni veidi kauem. 
 • Lapse treeningu pilet sisaldab ainult lapse ujumistundi koos treeneriga. Pärast ujumistundi tuleb lahkuda basseinist. Lapse ujumistunni ajal ei ole lubatud käia ise ujumas, pesemas/saunas jm. Selleks on vaja osta alt kassast eraldi ujula pilet iseendale (ja oma teisele lapsele). Kui soovite pärast lapse ujumistundi jääda lapsega kauemaks ujulasse, siis tuleb eelnevalt osta lisaks ka lapsele ujula pilet ette ära. Kui osta eraldi ujula pilet, kehtib see 90 minutit. Aeg, mis läheb üle, tuleb tasuda omast taskust. Mullivanni meie lapsed pärast tundi minna ei tohi, seda ainult juhul kui on olemas eraldi ujula pilet nii vanemal kui lapsel.
 • Lapsele palume järgi tulla minut enne tunni lõppu. Treener toob lapse Teile dušširuumi vastu. Palume mitte tulla basseini äärde. Seda ainult juhul kui Te ise olete samuti ujumas just. Kui treener annab lapse vanemale üle, on Teil võimalus küsida tagasisidet, kuidas lapsel tunnis läheb, mida on õppinud. Palun kasutage seda võimalust julgelt, et olla lapse arenguga kursis. Lisaks, on see ka hetk kui rääkida erinevatest probleemidest, tervislikust seisundist jms treeneriga isiklikult. 
 • Treeninggruppidel ei ole lubatud sauna kasutamine.

Nii meie klubi kui ka ujula huvides ja jätkuva ühise koostöö eesmärgil, soovime hoida mõistvat ja positiivset suhtumist. Kui kõigile on info üheselt teada, ei tohiks tulla probleeme ja kõigil sujub töö lihtsamalt ja oluliselt kvaliteetsemalt. 

Probleemide korral palume suhelda otse treeneriga (kontaktid on leitavad kodulehelt: https://sknord.ee/ujumine-2/treenerid/ või võtta ühendust

ujumisvaldkonna kliendihalduriga tel 5886 6621, ujumine@sknord.ee 

Küsimuste korral kirjutage julgelt!Kui Sul tekkis küsimus?
×
Kui Sul tekkis küsimus?
 • This field is for validation purposes and should be left unchanged.