Tere head lapsevanemad!

Soovime anda teada, et Spordiklubi Nord ja Tallinna Spordihalli koostöös on valminud saatja pilet.

Vahepeal oli lootust, et saame noorematele suure basseini lastele ka saatja pileti aga kahjuks see pilet jääb ainult väikese basseini lastele.

Keda see hirmutab, siis võime omalt poolt julgustada, et saame kenasti hakkama ja teised klubid toimetavadki ainult sellisel moel. Toetame lapse iseseisvumist. 

Sellega seoses soovime käia korraks üle veel Õismäe ujula kodukorra reeglid ujumisklubidele:

  • Treeningu pileti saab kätte klubi treenerilt 2. korruse fuajees, värava eest. 
  • Igal lapsel on oma isiklik pilet, millega saab läbi värava käia 1x sisse ja 1x välja. 
  • Palun- palun ära jää hiljaks, sest grupp liigub koos eest ära ja ujula kassa ei ole kohustatud andma klubi hilinejatele pileteid. 
  • Grupp liigub läbi väravate riietuma- pesema, koos klubi treeneriga, kes neid vajadusel suunab, aitab. 
  • Lapsevanem saab last ootama jääda fuajeesse, kust näeb ka tundi. 
  • Enne ujumist palume käia lapsel ära WC-s. 
  • Enne ujumistundi palume kõigil lastel end paljalt ära pesta- see tähendab ilma ujumisriieteta pesu puhta veega strateegilised kohad! Pärast ujumist seebi ja svammiga. Kui pesta ujumisriietega, jääb mustus kõik ujumisriietesse ja jõuab ikka basseini. Basseinivee kvaliteedi, Teie lapse, treenerite ja teiste inimeste huvides palume sellest olulisest reeglist kinni pidada. (Mida rohkem on vees pesemata inimesi, seda rohkem toodab basseini puhastussüsteem kloori juurde, et vesi puhtana hoida. Mida rohkem on basseinis kloori (jm keemiat), seda rohkem kuivatab see meie nahka, juukseid, küüsi, rikub silmi jm). Pealegi, kes soovib ise musta vette minna? Palume väga sellega arvestada! 
  • Tunni lõpus on võimalik suhelda treeneriga. Küsida treenerilt tagasisidet tunni kohta, kuidas lapsel läheb, mida on õppinud. Palun kasutage seda võimalust julgelt, et olla lapse arenguga kursis. Lisaks, on see ka hetk kui rääkida erinevatest probleemidest, tervislikust seisundist jms treeneriga isiklikult. 
  • Treeninggruppidel ei ole lubatud sauna kasutamine.

Nii meie klubi kui ka ujula huvides ja jätkuva ühise koostöö eesmärgil, soovime hoida mõistvat ja positiivset suhtumist. Kui kõigile on info üheselt teada, ei tohiks tulla probleeme ja kõigil sujub töö lihtsamalt ja oluliselt kvaliteetsemalt. 

Probleemide korral palume suhelda otse treeneriga (kontaktid on leitavad kodulehelt: https://sknord.ee/ujumine-2/treenerid/ või võtta ühendust

ujumisvaldkonna kliendihalduriga tel 5886 6621, ujumine@sknord.ee 

Küsimuste korral kirjutage julgelt!


Kui Sul tekkis küsimus?
×
Kui Sul tekkis küsimus?
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.