Täna kell 12 avati Spordiklubi Nord kõrval (Tallinn, Tervise 21) innovaatiline Eesti esimene Velomaster ratta-õpperada, mis sobib kasutamiseks nii linna-, BMX- ja maastikuratastele.
Rattasõit on populaarne paljude noorte ja täiskasvanute seas. Näeme, et see muutub veelgi populaarsemaks ja saame läbi õpperaja pakkuda võimaluse kõigile rattasõidu tehniliste oskuste parandamiseks, et seda veelgi rohkem nautida,“ ütles Spordiklubi Nord spordidirektor Gerd Kanter.
Tänu BTA Kindlustuse ja We Build Parksile laieneb Eestisse innovaatiline BTA Velomaster rattaprojekt. BTA Velomasteri innovaatiline õpperada tutvustab erinevaid levinumaid takistusi, millega liikluses võivad lapsed sageli kokku puutuda. Lapsed saavad rajal jalgrattaga sõites väga hea ülevaate erinevatest takistustest, mis reaalsetes liiklusolukordades tänaval sõites võivad ette tulla ning saavad sealjuures ka harjutada, mismoodi neid takistusi ületada. Raja suurima boonusena saavad nad seda teha turvalises ja lastesõbralikus õppekeskkonnas.
Lisaks on BTA Velomasteri radadel informatiivsed juhised, mis annavad olulist teavet ohutu rattasõidu kohta.

BTA Velomaster raja pidulik avamine toimub koostöös BTA Kindlustuse, PPA, Tallinna Arte Gümnaasiumi, We Build Parks, Mustamäe Linnaosavalituse ja Spordiklubiga Nord.

Hiljutised postitused
Kui Sul tekkis küsimus?
×
Kui Sul tekkis küsimus?
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.
X