Kuld Nordi!
Laupäeval toimusid Võrus A klassi ja täiskasvanute Eesti Judo meistrivõistlused, mis olid pühendatatud Eesti Olümpiakomitee 100 sünnipäevale. Nordile oli võistlus eriti kuldne, sest meie treener Mark Tširkin võitis 60 kg meeste klassis kirkama medali.Tema teekond antud medali saavutamiseks oli sõit nagu Ameerika mägedes.
Teekonda kuldse medalini kirjeldab Mark järgmiselt:
“Ettevalmistused Eesti MV algasid juba oktoobris, kus tundsin ennast juba väga hästi. Aga nagu alati tulid traumad, millest pidin lihtsalt üle olema. Mõlemad randmed olid maadluses viga saanud – isegi jope lukku oli valus kinni panna. Aga 26.dets Kääriku laagris panin juba matile palju higi ja vaeva. Laagri lõpus sain järjekordse trauma ja purunes ninaluumurd. Jälle taastumine aga taastumine ei tähendanud istumist. Vaid veel raskemat ja tõsisemat tööd. Kuigi esimene nädal ei käinud nina kaudu üldse õhku läbi. Ujusin väga palju hommikuti ja õhtuti Mustamäe Elamus Spas. Võrus Eesti MV toimunud matšid läksid väga planeeritult ja isa Jevgeni pani mulle paika agressiivsema maadluse ja muutis tehnika jõulisemaks ning enesekindlus matšides kohe paranes.
Tahan südamest tänada:

– Spordiklubi Nord, sest tean, et kõik elasite mulle kaasa ja mul oli Suur au tuua SK Nordi võib öelda, et ajalooline esimene Eesti MV kuldmedal.
– oma pere ja elukaaslast, kes aitavad mind nii traumade ajal ning aitavad kaasa mõelda, kus ja kuidas saaksin areneda judos nii, et ma jaksaks olla sportlane veel pikka aega.
– veel tänan Martin Padarit, kes mõned päevad enne võistlust tegi mulle super sportmassaži ning keha oli laupäevaseks madistamiseks valmis.”

Järgmine võistlus, kuhu ootame kõiki huvilisi toimub 12.02 – asukohaks Tallinna Kalevi spordihall ja võistluseks Eesti lahtised meistrivõistlused.

Veelkord palju-palju õnne Mark, naudi kulda ja kohtume järgmisel võistlusel!!!

Recent Posts
Kui Sul tekkis küsimus?
×
Kui Sul tekkis küsimus?
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.