OTSIME TREENEREID (JUDO, TANTS, UJUMINE)

Tööülesanded
  • Oma valdkonna treeningute planeerimine ja läbiviimine Tallinna erinevates koolides ja asukohtades
  • Aitab kaasa treeninggruppide komplekteerimisele
  • Treeningutel osalevate laste üle arvestuse pidamine, sealhulgas treeningpäeviku pidamine elektroonilises keskkonnas
  • Lastevanematega arenguvestluse pidamine
  • Oma treeninggrupiga laagrites ja võistlustel osalemine
  • Oma treeningrupi tegevuse kajastamine
Nõudmised kandidaadile
  • Omad treeneri kvalifikatsiooni või soovid seda omandada
  • Oskad oma teadmisi ja kogemusi juhendatavatele edasi anda
  • Oled hea suhtleja
  • Oled aus, kohusetundlik, täpne, hea suhtlemisoskusega
  • Omad head planeerimisoskust ning pingetaluvust
Omalt poolt pakume
  • Konkurentsivõimelist palka vastavalt koormusele
  • Erialaseid koolitusi
  • Kaasaegset töökeskkonda
  • Eneseteostuse võimalust
  • Nooruslikke ja abivalmeid kolleege

Tööle asumise aeg kokkuleppel

Saada meile oma CV (info@sknord.ee) ja me võtame Sinuga ühendust.

OTSIME KLIENDIHALDURIT

Tööülesanded:

• Spordigruppide komplekteerimine
• Lepingute haldamine
• Lastevanematega suhtlemine
• Õppemaksu laekumiste kontroll ning meeldetuletused
• Koostööpartnerite ja toetajatega suhtlemine ning nendele ürituste korraldamine
• Kodulehel ja sotsiaalmeedias spordiklubi tegevuse kajastamine
• Koostöö valdkonnajuhtidega
• Laagrite korraldamine ja nendes osalemine

Ootused kandidaadile:

• Sulle meeldib suhelda ja olla meeskonnamängija
• Sulle on omased täpsus ja kohusetundlikkus
• Valdad väga heal tasemel eesti keelt, suhtled ka vene keeles
• Omad planeerimis- ja organiseerimisoskust
• Oskad kasutada enamlevinud arvutiprogramme ning saad ka uute õppimisega kenasti hakkama

Kasuks tuleb:

• Omad klientidega suhtlemise kogemust
• Omad kõrgharidust
• Oled sportliku hingega
• Auto kasutamise võimalus

Omalt poolt pakume:

• Konkurentsivõimelist palka
• Võimalust panustada laste ja noorte arengusse
• Töötaja lastele on SK Nord treeningutel osalemine tasuta

Edasta oma CV e-postile: info@sknord.ee
Tööle asumise aeg kokkuleppel.
Lisainfo: 5621 2484

Kui Sul tekkis küsimus?
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.