Palju-palju õnne Mark Tširkin!!!
Möödunud nädalavahetusel toimusid Tartus Eesti meistrivõistlused judos, kus Spordiklubi Nord treener Mark saavutas oma kategoorias (kuni 60 kg) kuldmedali. Kokku oli antud kehakaalus 10 võistlejat ja meil on siiras hea meel, et säravama medali saavutas meie klubi treener.

Järgnevalt jagame Margi vahetut tagasisidet võistluse käigust:
“Esimese matši võitsin küllaltki kindlalt.Üks pingelisemaid matše oli mul Dmitri Vorobjoviga. Sain kaks karistust randori alguses ja punkte polnud veel tablool. Kolmanda karistusega oleksin ma kaotanud selle matsi. Aga suutsin ennast kokku võtta ja sooritada Ipponi väärilise heite pääsedes finaali.Finaalis ootas mind ees väga hea ja tulihingeline noor sportlane Mihhail Šur, kes on eesti noorte koondises.Teadsin, et kerge see olema ei saa, kuna olen olnud ka tema särgis kunagi, kes tahab vanu olijaid võita iga hinnaga. Kuna minu tehnika on suuremalt osalt vanadele treeneritele teada, siis oli mul temaga tükk tegemist enne kui sain temast võitu. Kiitsin poissi ja ütlesin, et ta jätkaks samas vaimus edasi, teeks trenni ja naudiks judot.Tunnen ise, et pean rohkem keskenduma trennidele. Kuna kaalu hoidmine pikas perspektiivis, ainult toitumise arvelt hoida pole väga jätkusuutlik tegu. Eriti judos kus on vaja jõudu ja kiirust rakendada 4 minuti jooksul. Tundsin, et olin natukene oodatust rohkem uimane kui oleksin lootnud teravust pakkuda igas matšis.
Aitäh isale, emale ja teistele, kes olid nii koha peal ja kodudes kaasa elasid.
Aitäh Nordi pere, tänu kellele on mul paindlik graafik ja saan teha trenni ning päris rooste pole ma läinud.”

Kui Sind kõnetab judo ja soovid oma lapse tuua meie juurde trenni, siis saada palun mail judo@sknord.ee või helista tel.5886 6621.
Tutvu kõigi meie trennidega https://sknord.ee/judokool/judokooli-treeningud/ ja kaks esimest proovitrenni on Nordis TASUTA!!!

Recent Posts
0
Kui Sul tekkis küsimus?
×
Kui Sul tekkis küsimus?
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.
X