Iga toetaja loeb, iga punkt loeb!
BC Kalev/Cramo alustab tänavust hooaega korvpalli Meistrite liiga (Basketball Champions League) kvalifikatsiooniturniiriga Saku Suurhallis kui veerandfinaalis minnakse vastamisi Portugali meistermeeskonna Sporting CP-ga.
Saku Suurhallis toimuval turniiril osaleb kokku kuus võistkonda kuuest erinevast riigist, sealhulgas ülitugevad meeskonnad nagu Brose Bamberg Saksamaalt ja Mornar Bar Montenegrost, kes on koha poolfinaalis juba kindlustanud. Mängus on palju, sest vaid turniiri võitja pääseb Meistrite liiga põhiturniirile.
Piletimüük turniirile on juba alatud ja praegu on võimalik osta “Early Bird” turniiripasse ning päevapileteid aadressil https://www.bckalev.ee/piletid.

Turniir  korraldatakse kooskõlas Eestis kehtivate koroonaviiruse reeglitega, mis tähendab, et saali sisenemisel tuleb esitada oma isikut tõendav dokument ja üks neist:

  • Covid-19 vaktsineerimistõend (oled läbinud täieliku immuniseerimise) 
  • Covid-19 läbi põdemise tõend (kehtib kuni 6 kuud peale põdemist) 
  • PCR negatiivse testi tulemus (test peab olema tehtud kuni 72h enne mängule saabumist) 
  • Negatiivne antigeeni testi tulemus (test peab olema tehtud kuni 48h enne mängule saabumist). Covid tervisetõendi saab alla laadida digilugu.ee lehelt. 
  • Alla 18-aastastel puudub kohustus oma nakkusohutuse tõestamiseks. Alates 18. eluaastast tuleb on nakkusohutust tõendada eelpool mainitud tingimuste alusel.

Sa ei taha sellest ilma jääda – osta pilet turniirile juba täna!

Recent Posts
0
Kui Sul tekkis küsimus?
×
Kui Sul tekkis küsimus?
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.
X